Jako zwykli użytkownicy okien często nie zdajemy sobie sprawy, że wiele awarii nawet tych poważnych da się naprawić. Często nie szukamy specjalistów zajmujących się naprawą okien, tylko zgłaszamy się o razu do firm zajmujących się sprzedażą i montażem okien by ocenili problem. Czasem tacy fachowcy przy drobnych problemach mogą nam pomóc, lecz często mogą też wykorzystać sytuację i utwierdzić nas w przekonaniu że konieczna jest wymiana całego skrzydła, a nawet okna. Aby nie zostać oszukanym warto wiedzieć jakie awarie okien da się spokojnie naprawić.

Naprawa okien Kraków – oferta usług

Awarie okien to dość częsty problem, i choć nie widzimy na co dzień aby ktoś naprawiał okna to nie znaczy, że nie istnieją firmy świadczące takie usługi. Profesjonalne serwisy okien wykonują naprawy w zakresie:

  • regulacji okien- która ma decydujący wpływ na ich funkcjonalność, a do rozregulowania której dochodzi na skutek użytkowania okna i zużywania się niektórych elementów
  • konserwacji okien – która uchroni nasze okna przed szybszym starzeniem się mechanizmów i uszczelek
  • wymiany szyb – która wynika najczęściej z uszkodzeń mechanicznych, również i tutaj możliwe jest ponowne zamontowanie szyby i ramki w jedna całość.
  • Wymiany uszczelek – które z czasem ulegają naturalnemu niszczeniu i nie zapewniają odpowiedniej ochrony izolacyjnej okna.

Wszystkie wymienione awarie bez problemu rozwiążesz z pomocą fachowców zajmujących się profesjonalną naprawą okien. To jednak nie koniec usług, możesz również liczyć na montaż rolet, nawiewników okiennych i innych akcesoriów okiennych. Pełną ofertę sprawdź tutaj: naprawa okien Kraków ceny.

Zadzwoń:
+12 251 41 50

Zobacz stronę:
http://www.serwis-okien.org/oferta/
naprawa okien Kraków ceny

Dojazd: