Fornir kamienny transparentny jest dostępny na Polskim rynku od ponad ośmiu lat, a mimo to dopiero teraz zaczyna zyskiwać na popularności. Możemy go zastosować zarówno w kuchni, łazience jak i salonie, a jego cena nie odchudzi zbytnio naszego portfela.

Fornir kamienny czyli szlachetność w Twoim domu!

Fornir kamienny transparentny może być powiewem oryginalności oraz stylu w Twoim salonie. Jeśli ponadto zdecydujesz się na fornir kamienny podświetlany – zachwyt gości gwarantowany. Jest to bowiem jeden z piękniejszych oraz oryginalnych materiałów stosowanych do wykończenia wnętrz, a co ciekawe jego wynalezienie było czystym przypadkiem!

Fornir kamienny do kuchni wykonany jest z łupka czyli kamienia naturalnego cechującego się wysoką odpornością na urazy mechaniczne. Właśnie dlatego częste zastosowanie znajduje również fornir kamienny do kuchni jako okleina na meble kuchenne bądź wypełnienie przestrzeni między kuchennymi meblami.

Ale to nie wszystko: okazuje się, że fornir kamienny znajduje również swoje zastosowanie w łazience! Jest to materiał wodoodporny i dzięki odpowiedniej impregnacji świetnie skomponuje się z prysznicem bądź wanną.

Fornir kamienny: Tak czy nie?

Fornir kamienny wykonany jest z łupka i bardzo często swoje zastosowanie znajduje przy wykończeniu szafek kuchennych. Taki pomysł wygląda wyjątkowo oryginalnie i dopełnia każdą aranżację wnętrz. Zamysł zastosowania łupka o nierównej fakturze sprawia, że wnętrze prezentuje się elegancko i klasycznie. Czasem zbyt mocno postawimy garnek bądź stukniemy mocno miotłą o meble i nie trudno w takich sytuacjach o uszkodzenia, a w przypadku łupka nie musimy się o to martwić.

Nie ma też mowy o nudnej łazience jeśli jej ściany przyozdabia piękny fornir podświetlany bądź zwykły fornir kamienny. Takie wnętrza prezentują się wyjątkowo szlachetnie oraz elegancko. A co ciekawe jego cena nie przeraża! Fornir kamienny można już kupić płacąc 120 zł za metr kwadratowy!

 

Artykuł powstał we współpracy SKALITE Kamień naturalny https://www.skalite-kamien.pl/