Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów elektronicznych papierosów. Jednak istnieją cztery główne ich kategorie.

Parowniki mini

Jest to doskonała imitacja zewnętrzna zwykłego papierosa. Tutaj można uwzględnić modele super mini. W małym mini urządzeniu znajduje się mała bateria i wkład. Taki mini papieros starcza na maksymalnie 200 zaciągnięć, po czym urządzenie jest usuwane. Jego zastosowanie nie wymaga od użytkownika żadnych manipulacji, a parownik działa z każdym zaciągnięciem.

Penstyle

To mały papieros, który swoim wyglądem przypomina zwykły długopis. Zazwyczaj ma ok. 15 cm długości i 1 cm grubości. Jeden jego wkład porównywany jest do jednego opakowania zwykłych papierosów. Warto zauważyć, że jego projekt jest standardem, a niezależnie od producenta, wszystkie części są zamienne https://maniolo.pl/e-papierosy/.

Klasyczne urządzenia elektroniczne

Są to urządzenia większe niż mini, dlatego mają większą kasetę i pojemną baterię. To najczęściej spotykane urządzenia. Ponadto są to urządzenia wielokrotnego użytku i mogą być tankowane, można zmieniać parowniki i zasłony.

Modyfikacje

Ostatnia grupa to urządzenia, które wyglądają trochę jak znajomy papieros. Jest to cały blok z dodatkowymi funkcjami i przyciskami. Cygara i fajki mogą być również włączone do tej kategorii.

 

 

 

Popularne tagi  : elektroniczne papierosy akcesoria zamienne , elektroniczne papierosy części zamienne , elektroniczne papierosy akcesoria , elektroniczne papierosy części , elektroniczne papierosy tanio , lulany.pl , cetia.pl , nowinky.pl